Autor:
/Unsplash

Registreeru sügissemestri keele- ja kultuurikursustele

1. septembrini saab registreeruda üleülikoolilistele keele- ja kultuurikursustele, kuhu on oodatud nii üliõpilased kui ka huvilised väljastpoolt ülikooli.

Tartu Ülikooli maailma keelte ja kultuuride instituut pakub erinevaid keelekursusi nii algajatele, kesktasemele kui ka edasijõudnutele. 2024/2025. õppeaasta sügissemestril saab valida järgmiste keelte vahel: eesti, hiina, hispaania, inglise, itaalia, jaapani, ladina, leedu, läti, norra, poola, prantsuse, rootsi, saksa, ukraina, vanakreeka ja vene keel. Lisaks pakume mitmeid kultuurikursusi.

Vali ülaltoodud loetelust keel või kultuur, mida soovid õppida, ja tutvu sel semestril valikus olevate kursustega. Registreerimisjuhendid asuvad siin.

Sügissemestri kursustele saab registreeruda alates 15. maist kuni 1. septembrini. Keeletunnid algavad septembri teisel nädalal ning kestavad mai lõpuni. Tunnid toimuvad 1-2 korda nädalas.

Küsimuste korral võta ühendust meie koordinaatoritega, kirjutades keeled@ut.ee.

Kadri Voorand

Uueks Tartu Ülikooli vabade kunstide professoriks saab muusik Kadri Voorand

Doktorantuur

Registreeru karjäärikonverentsile „Doktorikraadiga uutesse kõrgustesse!“

Doktorandid humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna talvekoolis 2024

Algab kandideerimine vastloodud humanitaarteaduste erialadidaktika doktoriõppe kohale