Aasia regiooni keelte osakond

Ole sa tudeng või muidu huviline, Aasia regiooni keelte osakonnas saavad kõik soovijad õppida nelja keelt: araabia, hiina, jaapani ja korea. Keelekursused toimuvad enamasti kaks korda nädalas. Lisaks neile saab valida ka erinevate keeleõpet toetavate kultuurikursuste vahel. Eks ole ju need maad ja keeled meie jaoks veel siiski piisavalt eksootilised ning sageli on kultuuriruum ja tavad sedavõrd erinevad, et vaid keeleoskusest ei piisa selleks, et vastavas keskkonnas edukas olla. NB! Araabia ja korea keele kursusi ei loeta igal semestril.

Tudengid saavad oma õppekava täita ka 24 EAP mahus Aasia valikmooduliga, kus saab valida kolme suuna – hiina, jaapani või korea vahel. Oodatud on ka mitte-tudengid ja külaliüliõpilased teistest Eesti kõrgkoolidest.

Töötajate kontaktandmed

Hiina keele kursused

Jaapani keele kursused

Valikmoodul "Ida-Aasia keeled ja kultuurid"

Mooduli alt saab valida hiina, jaapani või korea keele ja kultuuri. Moodul hõlmab 12 EAP eest vastava keele algkursusi ja 12 EAP kultuuri, ühiskonna ja ajaloo kursusi. Kõigile kolmele on ühine sissejuhatav kursus "Ida-Aasia maad ja rahvad" (3 EAP), mida loetakse üle aasta. Mooduli aineid loetakse nii, et seda on võimalik ühe valitud keele ja kultuuri piires läbida kahe semestri jooksul.

Loe rohkem
Mart Tšernjuk

Teadlikkuse tõstmise minut - kui keeruline on hiina keel?

Korea kultuuriklubi

Korea kultuuriklubi