Skip to main content

Kolme rektori stipendium eesti, läti ja leedu keele oskajatele ootab kandidaate

10.12.2021

Balti regiooni keelte osakond

NB! Osakonna koduleht on uuendamisel! Küsimuste korral kirjuta katlin.luhamagi@ut.ee.

Kontaktid

 

 

Tiina Kattel
osakonna juhataja, eesti ja leedu keele nooremlektor, MA (maailmakirjandus)

737 6359
J. Liivi 4-113
tiina.kattel@ut.ee

   

Katrin Jänese
eesti keele õpetaja

Jakobi 2-111
katrin.janese@ut.ee

   

Tatjana Kodas
eesti keele õpetaja 0,5 k.

Jakobi 2-111
tatjana.kodas@ut.ee

   

Gerli Lokk
eesti keele õpetaja, MA (eesti keele ja kirjanduse õpetaja)

Jakobi 2-111
gerli.lokk@ut.ee

   

Linda Palts
eesti keele õpetaja, MA (eesti keele võõrkeelena õpetaja), tööleping peatatud

Jakobi 2-111
linda.palts@gmail.com

   

Sälly Salusoo
eesti keele õpetaja, MA (eesti keele ja kirjanduse õpetaja)

Jakobi 2-111
sally.salusoo@ut.ee

   

Ilze Tālberga
läti ja eesti keele lektor, PhD (eesti keel), tööleping peatatud

J. Liivi 4-112
ilze.talberga@ut.ee

   

Piret Toomet
eesti keele õpetaja, MA (eesti keel)

Jakobi 2-111
piret.toomet@ut.ee

   

Aive Mandel
läti keele õpetaja (õppeülesande täitja)

aive.mandel@ut.ee

   

Sille Midt
eesti keele õpetaja (õppeülesande täitja), MA (eesti keele ja kirjanduse õpetaja)

Jakobi 2-111
sille.midt@ut.ee

   

Monika Urb
eesti keele õpetaja (õppeülesande täitja)

Jakobi 2-111
monika.urb.1@ut.ee