Valitud keelekursustel on veel vabu kohti!

Vali sobiv kursus ja registreeri kohe, mõned kursused algavad juba 7. veebruaril!

Kursuse kirjelduse lugemiseks ja toimumisaegade vaatamiseks õppeinfosüsteemis klõpsa kursuse nimetusel.

Kursused, mida õpetatakse eesti keele baasil:

Kursused, mida õpetatakse inglise keele baasil:

Loengukursused:

Tutvu kõigi maailma keelte ja kultuuride kolledži poolt pakutavate keelekursustega meie kodulehel või ülikooli õppeinfosüsteemis

Tartu Ülikooli üliõpilased saavad kursustele registreeruda ÕISis, täiendusõppijatel palume esmalt täita avalduse

Küsimuste korral kirjuta e-posti aadressil keeled@ut.ee või võta ühendust kolledži koordinaatoritega.

Täiendusõpe maailma keelte ja kultuuride instituudis

Tartu Ülikooli maailma keelte ja kultuuride instituudis saab täiendusõppijana osaleda nii keele- ja kultuurikursustel kui ka täiendusõppeprogrammides. Lisaks pakume tellimuskoolitusi avalikule ja erasektorile.
Students talking in front of the University of Tartu main building

Tõlkeõpetuse magistriõppe infotund toimub 7. mail

Võõrkeeleõpetaja magistriõppe infotund