Foto:
Andres Tennus

Kolledži kontaktid ja struktuur

Õppetöö toimub valdavalt kahes hoones aadressil Lossi 3 ning Jakobi 2. Mõned loengud toimuvad ka ülikooli peahoones aadressil Ülikooli 18.

Lossi 3

E–R   07:00–21:30
L–P   08:00–20:00

 

Jakobi 2

E–R  07.30–20.30
L–P   08.00–18.00

Riigipühadel ja suvel (juuni-august) suletakse hooned varem. Täpsemat infot saab alati administraatoritelt, telefonil 737 6104 (Lossi 3) ja 737 5103 (Jakobi 2).

Õppekorraldajad ja koordinaatorid on majas E–R kl 8–17. Jooksvate tööülesannete tõttu või distantsõppe perioodidel võivad nemadki olla kontorist eemal ja seetõttu soovitame eelnevalt kohtumiseks aja kokku leppida.


Juhtkond

Image
 

Terje Loogus
direktor

(+372) 737 5356
Lossi 3-431
terje.loogus@ut.ee

Image
 

Raili Marling
asedirektor (teadustegevus)

Lossi 3-333
raili.marling@ut.ee

Image
 

Tanel Lepsoo
asedirektor (tasemeõpe)

Lossi 3-430
tanel.lepsoo@ut.ee

Nõukogu

Kolledži kõrgeim otsustuskogu on kolledži nõukogu, mille koosseisu kinnitab humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna dekaan kolledži direktori ettepanekul. Nõukogu esimees on kolledži direktor.

Liikmed ja põhikiri


Koordinaatorid ja kontaktisikud osakondades

Image
 

Kätlin Luhamägi
administratiivjuht
Aasia regiooni keelte osakonna ja Balti regiooni keelte osakonna koordinaator

(+372) 737 5357
Lossi 3-427
katlin.luhamagi@ut.ee

Image
 

Age Allas
tasemeõppe koordinaator (BA ja MA õppekavad)

(+372) 737 6255
Lossi 3-427
age.allas@ut.ee

   

Marianne Liibert
kommunikatsioonispetsialist
täiendusõppekursuste koordinaator

(+372) 737 5358
Lossi 3-429
marianne.liibert@ut.ee

Image
 

Mari-Liis Tina
raamatukoguhoidja 0,6 k (tööleping peatatud)

Lossi 3-429
mari-liis.tina@ut.ee

   

Marko Tiido
raamatukoguhoidja

Lossi 3-208
tel. 737 5339
marko.tiido@ut.ee

Image
 

Elica Mateo Krikk
õppekorralduse spetsialist:

klassikalise filoloogia osakond
romanistika osakond: hispaania keel ja kirjandus

elica.mateo@ut.ee, 737 5319
Lossi 3-422

Image
 

Marilii Adamson 
õppekorralduse spetsialist anglistika osakonnas

marilii.adamson@ut.ee, 737 5218
Lossi 3-331

Image
 

Marju Adams
õppekorralduse spetsialist romanistika osakonnas: prantsuse keel ja kirjandus

marju.adams@ut.ee, 737 5354
Lossi 3-422

Image
 

Milvi Kaber
õppekorralduse spetsialist:

germanistika osakond
slavistika osakond
tõlkeõpetuse ja -uuringute osakond

milvi.kaber@ut.ee, 737 5228
Lossi 3-311

Image
 

Viivika Voodla 
õppekorralduse spetsialist skandinavistika osakonnas

viivika.voodla@ut.ee, 737 5212
Lossi 3-311

Image
 

Djuddah A. J. Leijen
akadeemilise väljendusoskuse keskuse juhataja

(+372) 737 6368
Lossi 3-306
avokeskus@ut.ee

#instituudist
Töötajate kontaktid

Anglistika osakonna kontaktid

#instituudist
Slavistika osakonna üritused

Slavistika osakonna üritused

#instituudist
Slavistika osakonna uudised

Slavistika osakonna uudised