Skip to main content

Kolledži kontaktid ja struktuur

Aadress: J. Liivi 4, 50409 TARTU

Pakid, mida ei toimetata kohale kulleriga, palume saata Tartu Ülikooli peahoone aadressil: Ülikooli 18, 50090 TARTU

Asukoht kaardil:

Osakonnad:

Õppetöö toimub valdavalt kahes hoones, aadressil J. Liivi 4 ning Jakobi 2. Mõned loengud toimuvad ka ülikooli peahoones aadressil Ülikooli 18.

J. Liivi 4

E–R   07:00–21:30
L–P   08:00–20:00

 

Jakobi 2

E–R  07.30–20.30
L–P   08.00–18.00

Riigipühadel ja suvel (juuni-august) suletakse hooned varem. Täpsemat infot saab alati administraatoritelt, telefonil 737 6104 (J. Liivi 4) ja 737 5103 (Jakobi 2).

Õppekorraldajad ja koordinaatorid on majas E–R kl 8–17. Jooksvate tööülesannete tõttu või distantsõppe perioodidel võivad nemadki olla kontorist eemal ja seetõttu soovitame eelnevalt kohtumiseks aja kokku leppida.


Juhtkond

Image
 

Kersti Lepajõe
direktor

(+372) 737 5356
J. Liivi 4-116
kersti.lepajoe@ut.ee

Image
 

Tiina Kattel
asedirektor (üleülikooliline keeleõpe ja täiendusõpe)

(+372) 737 6359
J. Liivi 4-113
tiina.kattel@ut.ee

Image
 

Tanel Lepsoo
asedirektor (tasemeõpe)

J. Liivi 4-117
tanel.lepsoo@ut.ee

Nõukogu

Kolledži kõrgeim otsustuskogu on kolledži nõukogu, mille koosseisu kinnitab humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna dekaan kolledži direktori ettepanekul. Nõukogu esimees on kolledži direktor.

Liikmed ja põhikiri


Koordinaatorid ja kontaktisikud osakondades

Image
 

Age Allas
tasemeõppe koordinaator (BA ja MA õppekavad)

(+372) 737 6255
J. Liivi 4-111
age.allas@ut.ee

Image
 

Kätlin Luhamägi
üleülikoolilise keeleõppe koordinaator
Aasia regiooni keelte osakonna ja Balti regiooni keelte osakonna koordinaator

(+372) 737 5357
J. Liivi 4-111
katlin.luhamagi@ut.ee

Image
 

Kätlin Lehiste
kommunikatsioonispetsialist
täiendusõppekursuste koordinaator

(+372) 737 5358
J. Liivi 4-112
katlin.lehiste@ut.ee

Image
 

Mari-Liis Tina
raamatukoguhoidja 0,6 k (tööleping peatatud)

J. Liivi 4-108
mari-liis.tina@ut.ee

   

Marko Tiido
raamatukoguhoidja

J. Liivi 4-109
tel. 737 5339
marko.tiido@ut.ee

Image
 

Elica Mateo Krikk
õppekorralduse spetsialist:

Klassikalise filoloogia osakond
Romanistika osakond: hispaania keel ja kirjandus

elica.mateo@ut.ee, 737 5319
J. Liivi 4-217A

Image
 

Marilii Adamson 
õppekorralduse spetsialist Anglistika osakonnas

marilii.adamson@ut.ee, 737 5218
J. Liivi 4-306

Image
 

Marju Adams
õppekorralduse spetsialist Romanistika osakonnas: prantsuse keel ja kirjandus

marju.adams@ut.ee, 737 5354
J. Liivi 4-217A

Image
 

Milvi Kaber
õppekorralduse spetsialist:

Germanistika osakond
Slavistika osakond
Tõlkeõpetuse ja -uuringute osakond

milvi.kaber@ut.ee, 737 5228
J. Liivi 4-201

Image
 

Viivika Voodla 
õppekorralduse spetsialist Skandinavistika osakonnas

viivika.voodla@ut.ee, 737 5212
J. Liivi 4-221

Image
 

Djuddah A. J. Leijen
Akadeemilise väljendusoskuse keskuse juhataja

(+372) 737 6368
J. Liivi 4-310
avokeskus@ut.ee

#instituudist

Tõlkeõpetuse ja -uuringute osakonna uudised ja teated

Tõlkeõpetuse osakonna uudised ja teated
Jaga
20.01.2022
#instituudist

Uudised ja teated

Balti regiooni keelte osakonna uudised ja teated.
Jaga
20.01.2022
#instituudist

Skandinavistika osakonna uudised ja teated

Skandinavistika osakonna uudised ja teated.
Jaga
20.01.2022