Andero Kalju

Vaata järele: Euroopa keelte ja kultuuride magistriõppe infotund

Vaata videost, mille poolest on Euroopa keelte ja kultuuride magistriõpe eriline ja miks tasub seda õppima tulla.

Tegemist on paindliku õppekavaga, mille alla kuulub seitse eriala ning kus üliõpilasel on palju valikuvõimalusi. Õppekava ülesehitusest, välismaal õppimisest ja võimalikest töökohtadest räägib programmijuht Mari Kruse.

Infotunni teises osas jagab enda kogemust Euroopa keelte ja kultuuride õppekava magistrant Markus Reimann, kes õpib hispaania keele ja kirjanduse erialal. Muuhulgas õppis ta kaks semestrit Hispaanias, kus sooritas samal ajal praktika.

Vaata rahvusvaheliste õppekavade infopäeval salvestatud videot siit:

Euroopa keelte ja kultuuride magistriõppesse saab kandideerida 15. märtsini 2024. Tutvu vastuvõtutingimustega Euroopa keelte ja kultuuride õppekava lehel.

tudengid koridoris

Sel kevadel avab Tartu Ülikool doktoriõppes 189 õppekohta

Students talking in front of the University of Tartu main building

Tõlkeõpetuse magistriõppe infotund toimub 7. mail