Ülle Türk pälvis aasta koolitaja auhinna

20. novembril toimus Eesti Võõrkeeleõpetajate Liidu konverents, kus meie õppejõud Ülle Türk nimetati aasta koolitajaks tulemusliku töö eest ESF projekti “Rahvusvaheline keeleeksam“ seminaride läbiviimise ja kogemuse jagamise eest. Ülle Türk on üks eesti inglise keele riigieksami väljatöötajaid ning juba 1990. aastatest alates aktiivselt tegelenud rahvusvaheliste inglise keele eksamite uurimise ja tutvustamisega. 2017. aastast alates on ta on koolitanud inglise keele õpetajaid Cambridge’i inglise keele eksamite teemal, et ergutada õpetajaid oma keeleoskust arendama. Loe tunnuskirjadest lähemalt siin.

Pildil: Ülle Türk (paremal) ja Ljudmila Vedina (Allikas: Eesti Võõrkeeleõpetajate Liit)

#koostöö #õppimine #rahvusvaheline
Eesti, Läti ja Leedu lipp ülikooli peahoone ees

Kolme rektori stipendium