Koonduslaagrid ja küüditamised antropoloogia ja semiootika vaatevinklis

En français

Koonduslaagrid ja küüditamised antropoloogia ja semiootika vaatevinklis. Kogemus ja selle jutustamine.

Rahvusvaheline konverents Tartu Ülikoolis
18. ja 19. mail 2007

Tähtsad kuupäevad ja info:

• Teeside esitamise viimane tähtaeg: 10.aprill 2007.
  • Teeside pikkus: 250-300 sõna.
  • Konverentsi töökeeled: prantsuse ja eesti (konverentsil on prantsuse-eesti ja eesti-prantsuse sünkroontõlge).
  • Ettekande kestus: 20 minutit.
  • Teesid saata ja täpsem teave aadressil: Licia Taverna (licia.taverna@tiscalinet.it)

Konverentsist osavõtt ei ole tasuline ei esinejaile ega kuulajaile. Konverentsi ettekannetest ilmub kogumik sarjas Studia Romanica Tartuensia.

Korralduskomitee:

• Licia Taverna
  • Eneken Laanes
  • Jean Pascal Ollivry
  • Stefano Montes

Kutse konverentsile
Programm

Korraldajad: Tartu Ülikooli germaani-romaani osakonna prantsuse filoloogia sektsioon Eesti Teadusfondi (Grant nr 6791 et Grant nr 6466) ja Tallinna Prantsuse Kultuurikeskuse toetusel.

[collapsed]

En français

Anthropologie et sémiotique des camps et des déportations. L’expérience et la narration.

Colloque international Université de Tartu (Estonie)
Les 18 et 19 mai 2007

Informations pratiques :

• Date limite d’envoi des propositions de communication : 10 avril 2007.
  • Résumé de la communication : 250-300 mots.
  • Langues de travail : français et estonien  (un service d’interprétation français-estonien et estonien-français est assuré).
  • Durée des communications : 20 minutes.
  • Envoi des propositions et autres renseignements : Licia Taverna (licia.taverna@tiscalinet.it)

La participation au colloque est gratuite aussi bien pour les intervenants que pour le public. Les actes du colloque seront publiés dans la revue Studia Romanica Tartuensia.

Comité d’organisation :

• Licia Taverna
  • Eneken Laanes
  • Jean Pascal Ollivry
  • Stefano Montes

Appel à communications
Programm

Organisation : Section d’études françaises du département de langues et littératures germaniques et romanes de l’université de Tartu. Avec le soutien de la Fondation estonienne pour la recherche (Subvention n° 6791 et Subvention n° 6466) et du Centre culturel français de Tallinn.

[/collapsed]

Vilnius

Alanud on rahvusvahelise üliõpilaskonverentsi teeside esitamine

Rahvusvaheline Ulmeuuringute Ühingu suur aastakonverents 07.-11.05.2024