Unplash

Karjääripäev koos vilistlastega – „Mis ma teen, kui suureks saan?“

Reedel, 29. aprillil toimub Tartu Ülikooli maailma keelte ja kultuuride kolledžis karjääripäev, mil meil on külas mitmed endised üliõpilased, kes on leidnud endale põneva töökoha riigiasutuses, muuseumis, kultuuriesinduses, erafirmas, eraettevõtjana ja koolis.

Ootame tudengeid kahele üritusele.

Kell 14.45-15.45 on võimalik osa võtta Tulevikutöötoast, kus arutatakse selle üle, millele õppimisel kõige enam tähelepanu pöörata ja mida ülikoolis kõige enam tähele panna, et hiljem hästi hakkama saada. Töötoaks tuleb eelnevalt registreeruda, kuna kohtade arv on piiratud. Registreeru töötuppa siin.

Kell 16.15 toimub ruumis 211 (Liivi 4) taskuhäälingu "Karjääriradar" avalik salvestus, mille käigus uuritakse külla tulnud vilistlastelt, kuidas otsida võimalusi praktikaks, kuidas leida õiget töökohta ja millised on oskused, mida alati ja kõikjal vaja läheb. Ka kuulajatel on võimalik arutelus osaleda ning küsimusi esitada. Parema korraldamise huvides palume ka sellele üritusele registreeruda. Registreeru vestluringi salvestusele siin.

Külla tulevad:

• Tartu Jaan Poska gümnaasiumi inglise ja prantsuse keele õpetaja Kristina Männik
  • tõlkija-toimetaja ja vandetõlk Kaja Kährik
  • Prantsuse instituudi kultuuri- ja kommunikatsioonivaldkonna juht Ulla Kihva
  • Haridus- ja Teadusministeeriumi keelepoliitika osakonna peaekspert Pille Põiklik
  • rahvusvahelise keemiakontserni Henkel Baltikumi haru tegevjuht Siiri Odrats-Koni
  • Norra Keele Keskuse juhataja Liis Uiboupin
  • keelenõunik Euroopa Komisjoni esinduses Eestis Elis Paemurd
  • Tartu Erakooli prantsuse keele õpetaja Maili Koorep

Kuula karjääripäeva salvestust taskuhäälingust "Karjääriradar"

Taskuhääling salvestati kahes osas. Vestlust juhtis prantsuse kirjanduse kaasprofessor Tanel Lepsoo.

I osa

Taskuhäälingu esimeses pooles jagasid oma mõtteid tõlkija-toimetaja ja vandetõlk Kaja Kährik, Tartu Jaan Poska gümnaasiumi inglise ja prantsuse keele õpetaja Kristina Männik, rahvusvahelise keemiakontserni Henkel Baltikumi haru tegevjuht Siiri Odrats-Koni ja Prantsuse instituudi kultuuri- ja kommunikatsioonivaldkonna juht Ulla Kihva.

Kuula esimest osa:

II osa

Taskuhäälingu teises pooles said sõna keelenõunik Euroopa Komisjoni esinduses Eestis Elis Paemurd, Norra Keele Keskuse juhataja Liis Uiboupin, Tartu Erakooli prantsuse keele õpetaja Maili Koorep ja Haridus- ja Teadusministeeriumi keelepoliitika osakonna peaekspert Pille Põiklik

Kuula teist osa:

Tartu Ülikooli peahoone

Tartu Ülikooli vilistlaste kokkutuleku piletimüük on alanud

Sven Mikser

Vestlusõhtu anglistika osakonna vilistlase Sven Mikseriga