Tunnustatud Austria kirjanik teeb töötoa Austria saksa keelest

Tunnustatud Austria kirjanik Karin Peschka viib 24. aprillil kell 14.00 läbi töötoa pealkirjaga „Österreichisches Deutsch im Vergleich zum deutschen Deutsch“. Töötuba toimub Lossi 3-328 ja on saksa keeles.

Karin Peschka vastab töötoas küsimustele Austria saksa keele sõnade, väljendite ja kirjutamise kohta.

Töötuba on sissejuhatus 25. aprillil kell 17.30 Eesti Rahvusraamatukogus (Narva mnt 11, Tallinn) toimuvale autoriõhtule, kus Karin Peschka tutvustab oma hiljutist romaani „Dschomba“ (2023). Muuhulgas kõlavad autoriõhtul germanistika osakonna üliõpilaste tõlgitud katkendid romaanist. Karin Peschka sõnul pakub tõlkeprotsess head sissejuhatust Austria saksa keele teemasse.

Vilnius

Alanud on rahvusvahelise üliõpilaskonverentsi teeside esitamine

Rahvusvaheline Ulmeuuringute Ühingu suur aastakonverents 07.-11.05.2024

Tartu Ülikoolis toimub Rahvusvahelise Ulmeuuringute Ühingu suur aastakonverents