Johan Paul Hion

Tule Euroopa keelte ja kultuuride magistriõppe infotundi

18. jaanuaril kell 17.00 toimub Zoomis infotund, kus räägime Euroopa keelte ja kultuuride magistriõppekavastInfotunnis osalemiseks ja Zoomi lingi saamiseks täida palun registreerimisvorm.

Euroopa keelte ja kultuuride magistriõppekaval saab valida seitsme eriala vahel: klassikaline filoloogia, inglise keel ja kirjandus, prantsuse keel ja kirjandus, saksa keel ja kirjandus, vene ja slaavi filoloogia, Skandinaavia keeled ja kirjandused, ning hispaania keel ja kirjandus.

Kandideerima on oodatud nii need, kes lõpetavad alles 2024. aasta suvel, kui ka need, kes on lõpetanud varem. Õppetöö algab 2024. aasta septembris.

Paljudel on praegu käsil eksamiteks valmistumine või lõputöö kirjutamine ja magistriõppesse tulek tundub kaugel, aga kuna see on rahvusvaheline õppekava, on kandideerimise tähtajad veidi teistsugused kui muidu. Eesti üliõpilased saavad sellele õppekavale kandideerida 1. veebruarist 15. märtsini SAIS-is

10.-12. maini toimub rahvusvaheline noorte filoloogide konverents

1960. aastate algusest korraldatakse Tartu Ülikooli slavistika osakonnas üliõpilaskonverentse. Teadusfoorumile panid aluse prof. Juri Lotman ja prof. Zara Mints ning järgnenud aastakümnete jooksul muutusid konverentsid unikaalseks teaduskooliks, kus formeerusid mitu põlvkonda maailmakuulsaid slaviste.
Prima Vista 2024

Kuus üritust, mida Prima Vistal külastada

Vilnius

Alanud on rahvusvahelise üliõpilaskonverentsi teeside esitamine