Stipendium rootsi keele ja kirjanduse eriala üliõpilastele

Tartu Ülikooli skandinavistika osakond kuulutab välja kaks 500 euro suurust stipendiumi rootsi keele ja kirjanduse eriala bakalaureuseastme üliõpilastele.

Stipendiumi finantseerijad on Rootsi Suursaatkond ja Rootsi Kaubanduskoda Eestis. Stipendium on mõeldud tunnustusena väga heade õpitulemuste eest ja julgustuseks valitud erialal ka magistrantuuris jätkamiseks. Samuti eeldatakse kandidaatidelt ühiskondlikku aktiivsust ja/või oma erialaste teadmiste rakendamist tööelus.

Stipendiumi saab taotleda üliõpilane:

• kes õpib täiskoormusega
  • kelle õppeaeg ei ole ületanud õppekava nominaalkestust
  • kes on täitnud õppekava läbitud õppeaja kohta täies mahus

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

• CV
  • Motivatsioonikiri
  • Õppetöö tulemuste väljavõte seisuga 10.06.2017 (vajaliku tõendi saab küsida humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna dekanaadist aadressil Jakobi 2-118)
  • Tõendid õpitava erialaga seonduvast tööst või tegevustest, mis näitavad üliõpilase ühiskondlikku aktiivsust või erialaste teadmiste rakendamist (​nt tõlketööd rootsi-eesti või eesti-rootsi keele suunal; Rootsi koolitajate loengute tõlkimine, vahendamine; Eesti-Rootsi kultuuri, ühiskonda, majandust jm arendavas ettevõttes töötamine või projektis osalemine, sh töö vabatahtlikuna).
  • Muud kandideerija poolt vajalikuks peetavad dokumendid

Dokumendid palume esitada hiljemalt 15. juuniks 2017 TÜ skandinavistika osakonda paberkandjal või digitaalselt.

Kontaktisik:

Viivika Voodla
Skandinavistika osakonna õppekorralduse spetsialist
Lossi 3-209

Loe konkursi tulemuste kohta.

Mitmekesisuse nädal

Esimest korda tähistavad kuus Eesti ülikooli mitmekesisuse nädalat üheskoos

Doktorantuur

Registreeru karjäärikonverentsile „Doktorikraadiga uutesse kõrgustesse!“