Skandinavistika ja hispanistika ühine jõulupidu

Skandinavistika prof. Daniel Sävborg ja katalaani lektor Héctor Alsinet Rodríguez kutsuvad kõiki 17. detsembril 2013 kl. 18.00 skandinavistika raamatukokku tähistama skandinavistika ja hispanistika ühist jõulupidu. Mõte on koguneda, suhelda, maitsta veidi skandinaavia- ja hispaaniapäraseid jõulusuupisteid ning meeleolu tõustes laulda ka skandinaavia ja hispaania jõululaule. Teretulnud on nii üliõpilased kui õppejõud! Kõik võivad ka omalt poolt ühisele jõululauale midagi kaasa tuua!

Tere tulemast!

• Niklas Henriksson tutvustas Rootsi jõulukombeid oma perekonna traditsioonidest lähtuvalt. Alma Olsen rääkis erinevustest Norra jõulude pidamisega.
  • Héctor Alsinet Rodríguez tutvustas hispaania ja katalaani jõulu- ning uusaastakombeid. Muuhulgas "Tió de Nadal" traditsiooni, mis näitlikult ka läbi tehti.
Heidi Viktoria Toming

Näitus „Põhjamaade maastikud“

Hourglass

Millised on kuuenda väljasuremislaine tahud?

Kadri Voorand

Uueks Tartu Ülikooli vabade kunstide professoriks saab muusik Kadri Voorand