Högre seminarium - Anna Forssberg

Måndagen den 23 april klockan 18.15 kommer docent Anna Forssberg från Karlstads universitet
att hålla en presentation över ämnet:

«Arbete och handel i skandinavisk 30- och 40-talslitteratur.»

Anna har sänt oss en presentation av sitt föredrag:

«Anna Forssberg, universitetslektor vid Karlstads universitet, presenterar sitt forskningsprojekt om arbete och handel i klassrelaterad skandinavisk litteratur 1930–1949. Med utgångspunkt i skildringar av arbete och handel hos Dickens och Zola undersöks hur motiven utformas i ett antal romaner som kan räknas till arbetarlitteratur eller borgerlig roman i en period när klassrelaterade skillnader fått tydligare profil i litteraturen.»

Platsen är Jakobi 2-114.

POSTSEMINARIUM

Varmt välkomna!

10.-12. maini toimub rahvusvaheline noorte filoloogide konverents

1960. aastate algusest korraldatakse Tartu Ülikooli slavistika osakonnas üliõpilaskonverentse. Teadusfoorumile panid aluse prof. Juri Lotman ja prof. Zara Mints ning järgnenud aastakümnete jooksul muutusid konverentsid unikaalseks teaduskooliks, kus formeerusid mitu põlvkonda maailmakuulsaid slaviste.
Rahvusvaheline Ulmeuuringute Ühingu suur aastakonverents 07.-11.05.2024

Tartu Ülikoolis toimub Rahvusvahelise Ulmeuuringute Ühingu suur aastakonverents

Laps nutiseadmega

Kõne-eelne nutikohtumine võõrkeelega päästab lapse aktsendist