E-ilma bonjour sobib ka päris elus teretamiseks

Tartu Ülikooli maailma keelte ja kultuuride prantsuse keele õpetaja Reet Alas jagas Õpetajate Lehega oma kogemusi koroonaaegse e-keeleõppe kohta.

"Ulmefilmidest tuttav haridus- ja tööelu virtuaalmaailma kolimine sai kahe aasta eest pikema hoiatuseta reaalsuseks. Neli semestrit hübriid-, veebi- ja auditoorse kontaktõppe segu annab võimaluse varem tehtu üle mõtiskleda ja tulevikku vaadata. Kui esimese koroonakevade põhieesmärk oli ise aru kaotamata üliõpilasi kuidagiviisi järjel hoida, siis järgneval õppeaastal ei olnud küsimus enam mitte ellujäämises, vaid ka uutes muutuvates oludes kvaliteetse keeleõppe korraldamises ja läbiviimises."

Jätka lugemist Õpetajate Lehes.

Instituudi kirjutamislaagrid valiti aasta õppeteoks

Maailma keelte ja kultuuride instituudi kirjutamislaagrid valiti aasta õppeteoks

Võõrkeeleõpetaja magistriõppe infotund

Võõrkeeleõpetaja magistriõppe infotund toimub 4. märtsil