Tõlkeõpetuse magistriõppe infotund toimub 7. mail

7. mail kell 16.15 saab osaleda tõlkeõpetuse magistriõppekava tutvustavas infotunnis. Üritus toimub Zoomi vahendusel.

Võõrkeeleõpetaja magistriõppe infotund toimub 13. mail

13. mail kell 16.15 saab osaleda võõrkeeleõpetaja magistriõppekava tutvustavas infotunnis. Üritus toimub Zoomi vahendusel.
Laps nutiseadmega

Kõne-eelne nutikohtumine võõrkeelega päästab lapse aktsendist

tudengid koridoris

Sel kevadel avab Tartu Ülikool doktoriõppes 189 õppekohta

Näitus „Teadmata”

Keskkonnakunstinäitus „Teadmata“ juhib tähelepanu liikide väljasuremisele

Ljubov Kisseljova

Emeriitprofessor Ljubov Kisseljova pälvis kultuurkapitali kirjandusauhinna

Maailma keelte ja kultuuride instituut

Meie põhiülesanne on oskuslike võõrkeelte tundjate ja kultuurivahendajate koolitamine bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppes. Samuti pakume laia valikut keelekursusi, kuhu on oodatud nii üliõpilased kui ka kõik teised huvilised. Meie teadlaste peamised uurimissuunad on Euroopa kirjandus- ja kultuuritraditsioon, nüüdiskeeled ja -kirjandused, tõlketeadus, keeleteadus ning võõrkeelte õppimine ja õpetamine. Tänu koostööle saatkondade ja erinevate kultuurikeskustega on meil arvukalt välisõppejõude ja erinevaid koostööprojekte.

Loe instituudi kohta lähemalt

Keelekursused ja -testid

Tartu Ülikooli maailma keelte ja kultuuride instituut pakub erinevaid keelekursusi nii algajatele, kesktasemele kui ka edasijõudnutele. Lisaks korraldame inglise ja saksa keele teste.

Loe lähemalt