Foto:
Pixabay

Slavistika osakonna kontaktid

Tatjana Stepaništševa
osakonna juhataja, vene kirjanduse lektor, vene ja slaavi filoloogia bakalaureuseõppekava programmijuht, vene ja slaavi filoloogia doktoriõppe programmijuht, PhD (vene kirjandus)

Lossi 3-219
tatjana.stepanishcheva@ut.ee


Roman Leibov
vene kirjanduse kaasprofessor, PhD (vene kirjandus)

Lossi 3-219
roman.leibov@ut.ee


Lea Pild
vene kirjanduse kaasprofessor, PhD (vene kirjandus)

Lossi 3-220
lea.pild@ut.ee


Anastasiia Ryko
vene keele kaasprofessor, knd

Lossi 3-225
anastasiia.ryko@ut.ee


Ekaterina Velmezova
slavistika külalisprofessor 0,2 k., PhD

Lossi 3-221
ekaterina.velmezova@ut.ee


Irina Abisogomjan
tšehhi keele lektor 0,5 k., PhD (slaavi filoloogia)

Lossi 3-224
irina.abisogomjan@ut.ee


Roman Voitehhovitš
vene kirjanduse lektor, PhD (vene kirjandus)

Lossi 3-220
roman.voitehhovich@ut.ee


Olga Fraiman
vene keele õpetaja, MA (vene kirjandus), tööleping peatatud

Lossi 3-222
olga.fraiman@ut.ee


Natalija Joonas
vene keele õpetaja, MA (vene keel)

Lossi 3-222
natalija.joonas@ut.ee


Viktoria Kuznetsova
vene keele õpetaja, MA (võõrkeeleõpetaja)

Lossi 3-222
viktoria.kuznetsova@ut.ee


Janeli Nõlvand
vene keele õpetaja, MA (vene keele ja kirjanduse õpetaja)

Lossi 3-222
janeli.nolvand@ut.ee


Mihhail Orehhov
vene keele õpetaja, MA (vene keele ja kirjanduse õpetaja)

Lossi 3-222
mihhail.orehhov@ut.ee


Marcin Raiman
poola keele külalislektor

Lossi 3-224
marcin.raiman@ut.ee


Elizaveta Sosnovtseva
vene keele lektor

Lossi 3-225
elizaveta.sosnovtseva@ut.ee


Antonina Martynenko
vene ja slaavi filoloogia nooremteadur 0,5 k., MA (vene ja slaavi filoloogia)

antonina.martynenko@ut.ee


Anna Murashova
vene keele ja kirjanduse nooremteadur, MA (filoloogia)

anna.murashova@ut.ee


Aliona Kuts
vene keele ja kirjanduse nooremteadur, MA (vene ja slaavi filoloogia)

aliona.kuts@ut.ee


Ljubov Kisseljova
emeriitprofessor, knd (filoloogia)

737 5353
Lossi 3-221
ljubov.kisseljova@ut.ee


Irina Külmoja
projektijuht 0,15 k., knd (filoloogia), emeriitprofessor

737 5352
Lossi 3-224
irina.kulmoja@ut.ee


Jelisaveta-Kaarina Kostandi
emeriitdotsent, knd (filoloogia)

jelisaveta.kostandi@ut.ee


Maria Borovikova
projekti assistent 0,8 k., PhD (vene kirjandus)

Lossi 3-219
maria.borovikova@ut.ee


Aleksandr Dulitšenko
emeriitprofessor

aleksandr.dulitsenko@ut.ee


Svetlana Jevstratova
emeriitdotsent

svetlana.jevstratova@ut.ee


Milvi Kaber
õppekorralduse spetsialist

737 5228
5349 9270
Lossi 3-311
milvi.kaber@ut.ee

#instituudist
Töötajate kontaktid

Anglistika osakonna kontaktid

#instituudist
Slavistika osakonna üritused

Slavistika osakonna üritused

#instituudist
Slavistika osakonna uudised

Slavistika osakonna uudised