Skip to main content
Foto:
Johan Paul Hion

Slavistika osakonna kontaktid

   

 

   

Tatjana Stepaništševa
osakonna juhataja, vene kirjanduse lektor, vene ja slaavi filoloogia bakalaureuseõppekava programmijuht, vene ja slaavi filoloogia doktoriõppe programmijuht, PhD (vene kirjandus)

J. Liivi 4-203
tatjana.stepanishcheva@ut.ee

 

 

Roman Leibov
vene kirjanduse kaasprofessor, PhD (vene kirjandus)

J. Liivi 4-204
roman.leibov@ut.ee

   

Lea Pild
vene kirjanduse kaasprofessor, PhD (vene kirjandus)

J. Liivi 4-203
lea.pild@ut.ee

   

Anastasiia Ryko
vene keele kaasprofessor, knd

J. Liivi 4-210
anastasiia.ryko@ut.ee

   

Ekaterina Velmezova
slavistika külalisprofessor, PhD

J. Liivi 4-202

 

 

Irina Abisogomjan
tšehhi keele lektor 0,5 k., PhD (slaavi filoloogia)

J. Liivi 4-212
irina.abisogomjan@ut.ee

 

 

Roman Voitehhovitš
vene kirjanduse lektor, PhD (vene kirjandus)

J. Liivi 4-203
roman.voitehhovich@ut.ee

   

Anna Małgorzata Podstawska
poola keele külalislektor

J. Liivi 4-212
anna.podstawska@ut.ee

   

Olga Fraiman
vene keele õpetaja, MA (vene kirjandus)

J. Liivi 4-209
olga.fraiman@ut.ee

 

 

Natalija Joonas
vene keele õpetaja, MA (vene keel)

J. Liivi 4-209
natalija.joonas@ut.ee

   

Viktoria Kuznetsova
vene keele õpetaja, MA (võõrkeeleõpetaja)

J. Liivi 4-209
viktoria.kuznetsova@ut.ee

 

 

Janeli Nõlvand
vene keele õpetaja, MA (vene keele ja kirjanduse õpetaja), tööleping peatatud

J. Liivi 4-209
janeli.nolvand@ut.ee

 

 

Mihhail Orehhov
vene keele õpetaja, MA (vene keele ja kirjanduse õpetaja)

J. Liivi 4-212
mihhail.orehhov@ut.ee

   

Helen Pahk
vene keele õpetaja (õppeülesande täitja)

J. Liivi 4-209
helen.pahk@ut.ee

   

Ljubov Kisseljova
emeriitprofessor, knd (filoloogia)

737 5353
J. Liivi 4-202
ljubov.kisseljova@ut.ee

   

Irina Külmoja
projektijuht 0,15 k., knd (filoloogia), emeriitprofessor

737 5352
J. Liivi 4-208
irina.kulmoja@ut.ee

   

Jelisaveta-Kaarina Kostandi
emeriitdotsent, knd (filoloogia)

J. Liivi 4-208
jelisaveta.kostandi@ut.ee

   

Maria Borovikova
projekti assistent 0,8 k., PhD (vene kirjandus)

J. Liivi 4-204
maria.borovikova@ut.ee

   

Alessandra Dezi
vene ja slaavi filoloogia nooremteadur 0,75k

alessandra.dezi@ut.ee

 

 

Aleksandr Dulitšenko
emeriitprofessor

aleksandr.dulitsenko@ut.ee

 

 

Svetlana Jevstratova
emeriitdotsent

svetlana.jevstratova@ut.ee

 

 

Milvi Kaber
õppekorralduse spetsialist

737 5228
5349 9270
J. Liivi 4-201
milvi.kaber@ut.ee

#instituudist
Tartu Ülikooli maailma keelte ja kultuuride kolledž
Jaga
14.04.2022
#instituudist

Uudised ja teated

Tõlkeõpetuse ja uuringute osakonna uudised ja teated.
Jaga
09.04.2022
#instituudist
Lossi 3, Andrus Tennus

Töötajad

Jaga
05.04.2022