Skandinavistika osakonna kontaktid

Skandinavistika osakonna kontaktid
 

Daniel Sävborg
skandinavistika professor, PhD

J. Liivi 4-222A
daniel.savborg@ut.ee

 

Eva Liina Asu-Garcia
osakonna juhataja, rootsi keele kaasprofessor 0,5 k., PhD (foneetika)

J. Liivi 4-223
eva.liina.asu-garcia@ut.ee

 

Kristel Zilmer
külalisdotsent, PhD (skandinavistika)

kristel.zilmer@ut.ee

 

Kristina Mullamaa
inglise ja rootsi keele lektor, PhD (inglise keel ja kirjandus)

J. Liivi 4-221
kristina.mullamaa@ut.ee

 

Niels Broen
taani keele ja kirjanduse külalislektor

J. Liivi 4-223
nielsbroen@gmail.com

 

Øyvind Rangøy
norra keele ja kirjanduse külalislektor, MA

J. Liivi 4-223
oyvind.rangoy@ut.ee

 

Ewa Holm
rootsi keele külalislektor

J. Liivi 4-223
ewa.holm@ut.ee

 

Maiu Elken
rootsi keele õpetaja 0,5 k., MA (skandinavistika)

737 6251
J. Liivi 4-222B
maiu.elken@ut.ee

 

Antonina Kostina
norra keele õpetaja, skandinaavia keelte ja kultuuride bakalaureuseõppe programmijuht, MA (norra keel ja kirjandus)

737 6251
J. Liivi 4-222B
antonina.kostina@ut.ee

 

Viivika Voodla
õppekorralduse spetsialist

737 5212
J. Liivi 4-221
viivika.voodla@ut.ee