Foto:
Andres Tennus

Osakonnad ja kontaktid

Aadress

Asume aadressil Lossi 3, 51003 TARTU

Pakid, mida ei toimetata kohale kulleriga, palume saata Tartu Ülikooli peahoone aadressil: Ülikooli 18, 50090 TARTU


 


Juhtkond

Image

Terje Loogus
direktor

(+372) 737 5356
Lossi 3-431
terje.loogus@ut.ee

Image

Raili Marling
asejuhataja (teadustegevus)

Lossi 3-333
raili.marling@ut.ee

Image

Tanel Lepsoo
asejuhataja (tasemeõpe)

Lossi 3-430
tanel.lepsoo@ut.ee

 

Nõukogu

Instituudi kõrgeim otsustuskogu on nõukogu, mille koosseisu kinnitab humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna dekaan instituudi juhataja ettepanekul. Nõukogu esimees on instituudi juhataja.

Liikmed ja põhikiri


Koordinaatorid ja kontaktisikud osakondades

Image
 

Kätlin Luhamägi
administratiivjuht
Aasia regiooni keelte osakonna ja Balti regiooni keelte osakonna koordinaator

(+372) 737 5357
Lossi 3-427
katlin.luhamagi@ut.ee

Image
 

Age Allas
tasemeõppe koordinaator (BA ja MA õppekavad)

(+372) 737 6255
Lossi 3-427
age.allas@ut.ee

   

Marianne Liibert
kommunikatsioonispetsialist
täiendusõppekursuste koordinaator

(+372) 737 5358
Lossi 3-429
marianne.liibert@ut.ee

Image
 

Mari-Liis Tina
raamatukoguhoidja 0,6 k (tööleping peatatud)

Lossi 3-429
mari-liis.tina@ut.ee

   

Marko Tiido
raamatukoguhoidja

Lossi 3-208
tel. 737 5339
marko.tiido@ut.ee

Image
 

Elica Mateo Krikk
õppekorralduse spetsialist:

klassikalise filoloogia osakond
romanistika osakond: hispaania keel ja kirjandus

elica.mateo@ut.ee, 737 5319
Lossi 3-422

Image
 

Marilii Adamson 
õppekorralduse spetsialist anglistika osakonnas

marilii.adamson@ut.ee, 737 5218
Lossi 3-331

Image
 

Marju Adams
õppekorralduse spetsialist romanistika osakonnas: prantsuse keel ja kirjandus

marju.adams@ut.ee, 737 5354
Lossi 3-422

Image
 

Milvi Kaber
õppekorralduse spetsialist:

germanistika osakond
slavistika osakond
tõlkeõpetuse ja -uuringute osakond

milvi.kaber@ut.ee, 737 5228
Lossi 3-311

Image
 

Viivika Voodla 
õppekorralduse spetsialist skandinavistika osakonnas

viivika.voodla@ut.ee, 737 5212
Lossi 3-311

Image
 

Djuddah A. J. Leijen
akadeemilise väljendusoskuse keskuse juhataja

(+372) 737 6368
Lossi 3-306
avokeskus@ut.ee

Osakonnad

Nõukogu liikmed ja põhikiri

Õppehoonete lahtiolekuajad

Ruumide kasutamise hinnakiri

#instituudist

Ruumide rent

Maailma keelte ja kultuuride instituudi ruumide rendihinnad
#instituudist

Õppehoonete lahtiolekuajad

Maailma keelte ja kultuuride instituudi õppehoonete asukohad ja lahtiolekuajad
#instituudist #ülikoolist #valdkonnast
Tartu Ülikooli maailma keelte ja kultuuride kolledž

Maailma keelte ja kultuuride kolledžist saab instituut