Skip to main content

Võõrkeeleõpetaja infopesa

Õppeaste: magistriõpe

Nominaalkestus: 2 aastat

Õppekava õppeinfosüsteemis (ÕIS): 2021/2022

Õppevormid: 

  • peaeriala valikud päevaõppes: hispaania keele õpetaja, inglise keele õpetaja, prantsuse keele õpetaja, saksa keele õpetaja, vene keele õpetaja
  • peaeriala valik sessioonõppes: inglise keele õpetaja

Võimalused tööturul: Õppekava läbinu võib töötada gümnaasiumis, põhikoolis, keeltekoolis või mõne kõrgkooli keelekeskuses ja muudel elualadel, mis nõuavad võõrkeelte ja vastavate maade kultuuride tundmist.

Õppekava üldtutvustuse ja vastuvõtutingimused leiad ülikooli sisseastumisveebist.

info tulekul...

Kutseõpingute skeem illustreerib võõrkeeleõpetaja õppekava kolme mooduli (õpetajakoolituse kutseõpingute alusmoodul, praktika moodul, didaktika moodul) õppeainete jaotumist semestrite kaupa ja nende ainete omavahelisi seoseid. 

Põhipraktika juhendid:

Praktika toimub praktikaasutuses, kellega ülikoolil on koostööleping. Üliõpilasel on praktika juhendaja nii ülikooli poolt kui enamasti praktikaasutuse poolt. Tartu Ülikooli Pedagogicumi kodulehelt leiad ka kasulikku üldinfot praktika kohta.

info tulekul...

Noore Õpetaja Huviklubis saad tuttavaks oma (tulevaste) kolleegidega. Loe eesmärkidest ja tegevustest lähemalt NÕHKi kodulehelt ja jälgi nende tegemisi Facebookis:


Kontaktid

Image
 

Anu Treikelder
õppekava programmijuht
prantsuse keele õpetaja eriala didaktika ja praktika

(+372) 737 6245, anu.treikelder@ut.ee
J. Liivi 4-217B

Image
 

Age Allas
õppekava koordinaator

(+372) 737 6255, age.allas@ut.ee
J. Liivi 4-111

Image
 

Mari Kruse
hispaania keele õpetaja eriala didaktika ja praktika

J. Liivi 4-220
mari.kruse@ut.ee

Image
 

Natalja Zagura
inglise keele õpetaja eriala didaktika, eriala praktika koodrinaator

J. Liivi 4-301
natalja.zagura@ut.ee

Image
 

Ülle Türk
võõrkeelte valdkonna didaktika, inglise keele õpetaja eriala didaktika

J. Liivi 4-301
ulle.turk@ut.ee

Image
 

Katrin Saar
saksa keele õpetaja eriala praktika

(+372) 737 5308, katrin.saar.1@ut.ee
J. Liivi 4-205

Image
 

Merje Miliste
saksa keele õpetaja eriala didaktika

J. Liivi 4-216
merje.miliste@ut.ee

Image
 

Natalija Joonas
vene keele õpetaja eriala didaktika

J. Liivi 4-209
natalija.joonas@ut.ee

Image
 

Viktoria Kuznetsova
vene keele õpetaja eriala praktika

J. Liivi 4-209
viktoria.kuznetsova@ut.ee

#õppimine

Hispaaniakeelse kirjanduse päev Tartu Ülikoolis

Hispaaniakeelse kirjanduse päev Tartu Ülikoolis
Jaga
15.06.2022
#õppimine
Tudengid

Õppimine slavistika osakonnas

Jaga
09.06.2022
#õppimine
HV_tudengid

Vabaained avardavad teadmiste horisonti

Jaga
08.06.2022