Foto:
Pixabay

Balti regiooni keelte osakonna kontaktid

Tiina Kattel
osakonna juhataja, eesti ja leedu keele nooremlektor, MA (maailmakirjandus)

Lossi 3-412
tiina.kattel@ut.ee


Katrin Jänese
eesti keele õpetaja

Lossi 3-411
katrin.janese@ut.ee


Tatjana Kodas
eesti keele õpetaja

Lossi 3-411
tatjana.kodas@ut.ee


Gerli Lokk
eesti keele õpetaja, MA (eesti keele ja kirjanduse õpetaja)

Lossi 3-411
gerli.lokk@ut.ee


Linda Palts
eesti keele õpetaja, MA (eesti keele võõrkeelena õpetaja), tööleping peatatud

Lossi 3-411
linda.palts@gmail.com


Sälly Salusoo
eesti keele õpetaja, MA (eesti keele ja kirjanduse õpetaja)

Lossi 3-411
sally.salusoo@ut.ee


Piret Toomet
eesti keele õpetaja, MA (eesti keel)

Lossi 3-411
piret.toomet@ut.ee


Monika Urb
eesti keele õpetaja

Lossi 3-411
monika.urb.1@ut.ee


Sille Midt
eesti keele õpetaja (õppeülesande täitja), MA (eesti keele ja kirjanduse õpetaja)

Lossi 3-411
sille.midt@ut.ee


Ilze Tālberga
läti ja eesti keele lektor, PhD (eesti keel), tööleping peatatud

Lossi 3-410
ilze.talberga@ut.ee


Aive Mandel
läti keele õpetaja (õppeülesande täitja)

Lossi 3-410
aive.mandel@ut.ee

#instituudist

Ruumide rent

Maailma keelte ja kultuuride instituudi ruumide rendihinnad
#instituudist

Õppehoonete lahtiolekuajad

Maailma keelte ja kultuuride instituudi õppehoonete asukohad ja lahtiolekuajad
#instituudist #ülikoolist #valdkonnast
Tartu Ülikooli maailma keelte ja kultuuride kolledž

Maailma keelte ja kultuuride kolledžist saab instituut